Tel: 23 674 60 72 biblioteka@czerniceborowe.pl ul. Chełchowskiego 12, 06-415 Czernice Borowe

Gminna Biblioteka Publiczna w Czernicach Borowych, w ramach programu „Partnerstwo dla książki”, otrzymała dotację w wysokości 5.700,00 zł na realizację zadania „Survival za regałem, czyli biblioteczna sztuka przetrwania”. Zadanie dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego.

Dzienne archiwum: 12 października 2023

UWAGA AKTUALIZACJA!

TERMIN SKŁADANIA PRAC W KONKURSIE EKOLOGICZNYM “PRZYRODA WOKÓŁ NAS” ZOSTAJE PRZEDŁUŻONY DO DNIA 17 PAŹDZIERNIKA 2023 R. DO GODZINY 10:00!

Stowarzyszenie Rozwoju Ziemi Czernickiej serdecznie zaprasza

do udziału w konkursie ekologicznym, skierowanym do dzieci i młodzieży pt. “Przyroda wokół nas”. Konkurs realizowany jest w ramach projektu “Przyroda to lek, bez względu na wiek!”. Szczegóły w regulaminie. Zachęcamy do udziału.

Zgoda rodzica opiekuna

Karta_zgłoszenia_do_konkursu_ekologicznego

Regulamin konkursu ekologicznego Przyroda wokół nas

Regulamin konkursu ekologicznego Przyroda wokół nas AKTUALIZACJA

 

Zadanie publiczne pn. „Przyroda to lek, bez względu na wiek!” dofinansowane ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego

Kalambury - projekt "Razem w klasie".7 października 2023 roku odbyły się zajęcia dla dzieci w ramach programu „Razem w Klasie”. Program Razem w Klasie jest realizowany w Polsce przez Fundację Szkoła z Klasą przy wsparciu Plan International.

Podczas spotkania uczestnicy zagrali w grę Kalambury pt. Wspólny język  – integracyjno-językową grę edukacyjną. Karty do gry zawierają słowa w języku polskim i ukraińskim, a po drugiej stronie – kolorowe obrazki. Dzieci bardzo chętnie wzięły udział w zabawie, zdobywając punkty, którymi były kolorowe piłki. Każdy zawodnik musiał uruchomić swoją wyobraźnię i wykazać się pomysłowością w pokazywaniu poszczególnych zagadek. Zabawa była przednia, a śmiechom nie było końca. Czytaj dalejZarządzanie stroną