UWAGA AKTUALIZACJA!

TERMIN SKŁADANIA PRAC W KONKURSIE EKOLOGICZNYM “PRZYRODA WOKÓŁ NAS” ZOSTAJE PRZEDŁUŻONY DO DNIA 17 PAŹDZIERNIKA 2023 R. DO GODZINY 10:00!

Stowarzyszenie Rozwoju Ziemi Czernickiej serdecznie zaprasza

do udziału w konkursie ekologicznym, skierowanym do dzieci i młodzieży pt. “Przyroda wokół nas”. Konkurs realizowany jest w ramach projektu “Przyroda to lek, bez względu na wiek!”. Szczegóły w regulaminie. Zachęcamy do udziału.

Zgoda rodzica opiekuna

Karta_zgłoszenia_do_konkursu_ekologicznego

Regulamin konkursu ekologicznego Przyroda wokół nas

Regulamin konkursu ekologicznego Przyroda wokół nas AKTUALIZACJA