Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w konkursach literackich:

• Konkurs literacko-plastyczny pt. “Mój ulubiony bohater z bajki”, skierowany do dzieci w wieku 3-9 lat. Zadanie polega na wykonaniu pracy plastycznej, ukazującej ulubionego bohatera literackiego dziecka.

• Konkurs literacki pt. “Rymuj z książką”, skierowany do dzieci w wieku 10-15 lat. Zadanie polega na napisaniu rymowanki o swoim ulubionym bohaterze książkowym.

Prace można składać do 26 listopada 2020 r. do godziny 15:00 wysyłając maila na adres: biblioteka@czerniceborowe.pl. Szczegóły w regulaminach.

REGULAMIN KONKURSU LITERACKO-PLASTYCZNEGO MÓJ ULUBIONY BOHATER Z BAJKI

REGULAMIN KONKURSU LITERACKIEGO RYMUJ Z KSIĄŻKĄ

KARTA ZGŁOSZENIA

Zgoda rodzica konkurs MÓJ ULUBIONY BOHATER Z BAJKI