Tel: 23 674 60 72 biblioteka@czerniceborowe.pl ul. Chełchowskiego 12, 06-415 Czernice Borowe

Gminna Biblioteka Publiczna w Czernicach Borowych, w ramach programu „Partnerstwo dla książki”, otrzymała dotację w wysokości 5.700,00 zł na realizację zadania „Survival za regałem, czyli biblioteczna sztuka przetrwania”. Zadanie dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego.

We wtorek 8.09.2020 o godzinie 16:00 na fanpage naszej Biblioteki odbyło się spotkanie on-line w formie nagrania z Agnieszką Lingas-Łoniewską, która odpowiadała na pytania zebrane od czytelników.

Autorka opowiedziała o początkach swojej kariery pisarskiej, o debiutanckiej powieści wydanej w 2010 roku pt. „Bez przebaczenia”, w której miłosne uniesienia łączą się z subtelną erotyką, a także o nowościach, które niedawno trafiły na księgarskie półki. Pani Agnieszka zdradziła czytelnikom, dlaczego określana jest mianem „Dilerki Emocji”. Poruszane zostały również takie sprawy jak porzucenie pracy w korporacji na rzecz pisania, wiarygodne kreowanie postaci, osadzanie akcji (autorka również nawiązała w swej twórczości do Ślęży), konsultowanie detali akcji ze specjalistami różnych dziedzin nauki, wplatanie muzyki w fabułę i oczywiście plany twórcze, a tych, jak zdradziła nam Autorka jest niemało!

Na zakończenie pani Agnieszka zapoznała czytelników z fragmentem swojej najnowszej komedii romantycznej: „Kolacja z Tiffany’m”, udowadniając, że potrafi po mistrzowsku prowadzić czytelników przez zawiłą intrygę, bawiąc, wzruszając i oszałamiając!

Udostępniamy nagranie spotkania dla wszystkich, którzy w tym dniu nie mogli w nim uczestniczyć.

 

Projekt “Literackie zawirowania”.
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury

Dodaj komentarzZarządzanie stroną