Tel: 23 674 60 72 biblioteka@czerniceborowe.pl ul. Chełchowskiego 12, 06-415 Czernice Borowe

Gminna Biblioteka Publiczna w Czernicach Borowych, w ramach programu „Partnerstwo dla książki”, otrzymała dotację w wysokości 5.700,00 zł na realizację zadania „Survival za regałem, czyli biblioteczna sztuka przetrwania”. Zadanie dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego.

10.12.2023 r. Warsztaty świąteczne w Chojnowie.10 grudnia 2023 roku w godzinach popołudniowych w zabytkowym Dworze w Chojnowie zagościła świąteczna atmosfera. Tego dnia odbył się Jarmark Bożonarodzeniowy, w którym nasza Biblioteka wzięła czynny udział, organizując warsztaty świąteczne dla dzieci. W pomoc zaangażowała się również pani Katarzyna Grabowska, za co składamy serdecznie podziękowania.

W ramach zajęć, licznie zebrani uczestnicy wykonali bałwanki ze skarpetek, mini czapeczki z włóczki, świeczniki ze szklanek oraz obrazki malowane papierowymi rolkami.

Wszyscy z zapałem tworzyli piękne dekoracje, wykazując przy tym dużo pomysłowości i kreatywności. Podczas spotkania powstało wiele pięknych prac, które z pewnością będą zdobiły mieszkania w okresie Świąt Bożego Narodzenia.

Warsztaty były doskonałą okazją do świetnej zabawy i spędzania czasu oraz niezwykłą lekcją kreatywności i zdolności manualnych. Takie spotkania budują wzajemną więź, rozbudzają wyobraźnię i są okazją do wzajemnego, głębszego poznania. Serdecznie dziękujemy za wspólnie spędzony czas.

Dodaj komentarzZarządzanie stroną