10.12.2023 r. Warsztaty świąteczne w Chojnowie.10 grudnia 2023 roku w godzinach popołudniowych w zabytkowym Dworze w Chojnowie zagościła świąteczna atmosfera. Tego dnia odbył się Jarmark Bożonarodzeniowy, w którym nasza Biblioteka wzięła czynny udział, organizując warsztaty świąteczne dla dzieci. W pomoc zaangażowała się również pani Katarzyna Grabowska, za co składamy serdecznie podziękowania.

W ramach zajęć, licznie zebrani uczestnicy wykonali bałwanki ze skarpetek, mini czapeczki z włóczki, świeczniki ze szklanek oraz obrazki malowane papierowymi rolkami.

Wszyscy z zapałem tworzyli piękne dekoracje, wykazując przy tym dużo pomysłowości i kreatywności. Podczas spotkania powstało wiele pięknych prac, które z pewnością będą zdobiły mieszkania w okresie Świąt Bożego Narodzenia.

Warsztaty były doskonałą okazją do świetnej zabawy i spędzania czasu oraz niezwykłą lekcją kreatywności i zdolności manualnych. Takie spotkania budują wzajemną więź, rozbudzają wyobraźnię i są okazją do wzajemnego, głębszego poznania. Serdecznie dziękujemy za wspólnie spędzony czas.