Stowarzyszenie Rozwoju Ziemi Czernickiej

serdecznie zaprasza

do udziału w konkursie ekologicznym, skierowanym do dzieci i młodzieży pt. “Przyroda wokół nas”. Konkurs realizowany jest w ramach projektu “Przyroda to lek, bez względu na wiek!”. Szczegóły w regulaminie. Zachęcamy do udziału.

Regulamin konkursu ekologicznego Przyroda wokół nas

Karta_zgłoszenia_do_konkursu_ekologicznego

Zgoda rodzica opiekuna

Zadanie publiczne pn. „Przyroda to lek, bez względu na wiek!” dofinansowane ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego