Tel: 23 674 60 72 biblioteka@czerniceborowe.pl ul. Chełchowskiego 12, 06-415 Czernice Borowe

Gminna Biblioteka Publiczna w Czernicach Borowych, w ramach programu „Partnerstwo dla książki”, otrzymała dotację w wysokości 5.700,00 zł na realizację zadania „Survival za regałem, czyli biblioteczna sztuka przetrwania”. Zadanie dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego.

1 marca 2022 r. - występ Seniorów podczas uroczystość z okazji Dnia KobietDzień kobiet to szczególna data dla każdej z Pań. To dzień, w którym każda kobieta powinna poczuć się wyjątkowo. 1 marca 2022 roku o godzinie 16:00 w sali widowiskowej Gminnej Biblioteki Publicznej w Czernicach Borowych swoje święto obchodziły Panie z Klubu Seniora i Koła Gospodyń Wiejskich w Czernicach Borowych.

Spotkanie rozpoczęła pani Maria Sobieraj, która ciepłymi słowami przywitała wszystkich przybyłych gości. Kolejnym punktem tej uroczystości był występ Amatorskiego Zespołu Wokalnego z Klubu Seniora, którego członkowie przy dźwiękach akordeonu wykonali kilka pięknych utworów muzycznych, a także recytacji wierszy.  

Świętowanie upłynęło w miłej i radosnej atmosferze, nie zabrakło tematów do wspólnych rozmów, a zwieńczeniem był znakomity poczęstunek, który przygotowały nasze czernickie Seniorki.

Dodaj komentarzZarządzanie stroną