Specjalnie dla naszych Czytelników!

Zapraszamy na spotkania NA ŻYWO na fanpage naszej Biblioteki z Magdaleną Witkiewicz– autorką mającą na swoim koncie wiele poczytnych tytułów. Jej powieści, “Milaczek” oraz “Panny Roztropne”, poprawiły humor tysiącom kobiet. Obok literatury kobiecej z dużym sukcesem ukazały się także książki dla dzieci: “Banda z Burej” oraz cykl „Lilka”.

Magdalena Witkiewicz o sobie: “Jestem pisarką. Piszę czasem o lekkich sprawach, a czasem o poważnych w lekkim, a nawet bardzo lekkim stylu. Staram się rozśmieszać i wzruszać. Dla dzieci i dla dorosłych. I „tylko dla dorosłych” również.

Spotkania poprowadzi Katarzyna Grabowska.

Wystarczy odwiedzić nasz profil FB lub kanał YouTube.

26.10.2020 (poniedziałek), godzina 17:00spotkanie z literaturą dziecięcą.

30.10.2020 (piątek), godzina 17:00 – spotkanie z literaturą dla dorosłych.