“Mała Książka – Wielki Człowiek”, to projekt skierowany do trzyletnich czytelników biblioteki oraz ich rodziców. Zapraszamy do biblioteki dzieci urodzone w 2015 roku. Trzyletni Mali Czytelnicy po odwiedzeniu biblioteki otrzymają wyprawkę czytelniczą: książkę “Pierwsze wiersze dla …”, poradnik dla rodziców oraz imienną Kartę Małego Czytelnik, w której będzie miejsce na zbieranie specjalnych naklejek.

Udział w projekcie jest bezpłatny. Szczegóły w bibliotece. Projekt „Mała Książka – Wielki Człowiek” realizowany jest przez Instytut Książki.