16 września 2018 roku, Amatorski Zespół Wokalny Seniorów z Klubu Seniora działającego przy bibliotece, wziął udział w IX Przeglądzie Ludowych Zespołów Artystycznych, odbywającym się podczas Jesiennego Jarmarku „od pola do stołu” w Poświętnem koło Płońska. Jarmark jest imprezą cykliczną, organizowaną przez Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego, upowszechniającą dziedzictwo kulturowe mazowieckiej wsi.

Po występach, jury oceniając uczestników, dostrzegło w naszych Seniorach umiejętności wokalne, nagradzając ich zaszczytnym drugim miejscem. Dodamy, że występ zespołu był debiutem Seniorów na tego typu imprezach. Składamy serdeczne gratulacje na ręce całego Zespołu oraz Pana Franciszka, który znakomicie poprowadził ich do celu.