24-30 MARCA
TYDZIEŃ Z INTERNETEM 2014
ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU!

Tegoroczna edycja ogólnoeuropejskiej kampanii Tydzień z Internetem odbędzie się w dniach 24-30 marca 2014 r. W tym czasie różne instytucje i organizacje oferujące publiczny dostęp do Internetu (np. biblioteki, szkoły, domy kultury czy pracownie komputerowe) mogą organizować spotkania pokazujące różnorodne możliwości wykorzystania Internetu i zastosowania nowych technologii.

Myśl przewodnia Tygodnia z Internetem 2014 nawiązuje do tematyki inicjatyw Komisji Europejskiej podejmowanych na rzecz zdobywania i rozwijania umiejętności cyfrowych potrzebnych pracownikom w nowoczesnej gospodarce. Główne obszary tematyczne tegorocznej ogólnoeuropejskiej kampanii to:

• Tydzień z Internetem – poczuj się pewnie na rynku pracy (Get online for employment): szkolenia informatyczne, testy posiadanych kompetencji cyfrowych, wykorzystanie mediów społecznościowych przez osoby poszukujące pracy.
  • Tydzień z Internetem – znajdź pracę w branży ICT (Get online for digital jobs): szukanie pracy w branży ICT, uzyskiwanie certyfikatów ICT.
  • Tydzień z Internetem – włącz się w sieć! (Get online for inclusion): umiejętności cyfrowe dla początkujących, podstawy obsługi Internetu dla seniorów, pierwsze kroki w mediach społecznościowych

BANNER