Tel: 23 674 60 72 biblioteka@czerniceborowe.pl ul. Chełchowskiego 12, 06-415 Czernice Borowe

Zadanie „Biblioteczne wędrówki po literaturze słowiańskiej” realizowane przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Czernicach Borowych. Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

W środowe popołudnie 25 maja odbyły się warsztaty florystyczne „Las w słoiku”, podczas których dzieci przygotowały wyjątkowe prezenty na Dzień Mamy. Uczestnicy mieli okazję poznać tajniki tworzenia kompozycji roślinnych, a umieszczanie kolejnych warstw podłoża sprawiło wszystkim ogromną frajdę.  Pod naszym okiem powstały piękne i niepowtarzane aranżacje, składające się z sadzonki skrzydłokwiatu i kolorowego mchu oraz dekoracji z szyszek i ozdobnych kamieni.  Każdy mógł zrealizować swój indywidualny projekt wykorzystując przygotowane rośliny i ozdoby.

Uczestnicy po warsztatach zabrali ze sobą wykonany przez siebie „Las w słoiku” do domu, aby wręczyć go swoim Mamom z okazji Ich święta.

Dodaj komentarz


Zarządzanie stroną