Tydzień Bibliotek - zaproszenie na warsztaty dla dzieci8 maja obchodzimy Ogólnopolski Dzień Bibliotekarza i Bibliotek, który rozpoczyna jednocześnie Tydzień Bibliotek! Zarząd Główny Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich dokonał wyboru hasła promującego XIX edycję ogólnopolskiego programu Tydzień Bibliotek. Hasło brzmi “Biblioteka – świat w jednym miejscu”.

Co roku Gminna Biblioteka Publiczna w Czernicach Borowych włącza się w obchody Tygodnia Bibliotek. W tym roku przygotowaliśmy dla naszych Czytelników kilka niespodzianek. Już dziś zapraszamy na warsztaty literacko-plastyczne dla dzieci.

Biblioteka– świat w jednym miejscu

9 maja, godz. 14:30 – Indie
10 maja, godz. 14:30 – Ameryka Północna