Tel: 23 674 60 72 biblioteka@czerniceborowe.pl ul. Chełchowskiego 12, 06-415 Czernice Borowe

Zadanie „Biblioteczne wędrówki po literaturze słowiańskiej” realizowane przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Czernicach Borowych. Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Książki ufundowane przez Polskie Stowarzyszenie Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej oraz firmę Good Books Jest nam miło poinformować, że zostaliśmy nagrodzeni kompletem książek dedykowanych dla osób na diecie bezglutenowej. Dzięki wygranej w konkursie nasz księgozbiór wzbogacił się o 2 poradniki: Celiakia i dieta bezglutenowaDziecko na diecie bezglutenowej w szkole, na wycieczce, na urodzinach oraz 2 książki dla dzieci: Ola, Franek i Gucio Gluten – Bezglutenowa lektura obowiązkowaCo je Jan? I dlaczego nie ciastko?.

Ponadto nasza Biblioteka otrzymała certyfikat Biblioteki Bezglutenowej.

Fundatorami książek jest Polskie Stowarzyszenie Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej oraz firma Good Books, wspierająca czytelnictwo w naszym kraju.

Dodaj komentarz


Zarządzanie stroną