Tel: 23 674 60 72 biblioteka@czerniceborowe.pl ul. Chełchowskiego 12, 06-415 Czernice Borowe

Zadanie „Biblioteczne wędrówki po literaturze słowiańskiej” realizowane przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Czernicach Borowych. Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Zapraszamy na spotkanie NA ŻYWO na fanpage naszej Biblioteki z Katarzyną Bereniką Miszczuk – polską pisarką, której znakiem rozpoznawczym jest nieoczywista mieszanka literackich światów niezmiennie doprawiona dużą dawką humoru.

Katarzyna Berenika Miszczuk – z wykształcenia lekarka. W swoim dorobku ma kilkanaście książek. Największe uznanie czytelników przyniosła jej seria diabelsko-anielska: „Ja, diablica”, „Ja, anielica”, „Ja, potępiona”.  Najsłynniejszym cyklem powieściowym autorki jest bez wątpienia seria “Kwiat paproci”, w tym otwierająca go “Szeptucha”oraz kolejne części: „Noc Kupały”, „Żerca”, „Przesilenie”.

Spotkania poprowadzi Katarzyna Grabowska.

Wystarczy odwiedzić nasz profil FB lub kanał YouTube.

26.08.2021 (czwartek), godzina 17:00

Dodaj komentarz


Zarządzanie stroną