Tel: 23 674 60 72 biblioteka@czerniceborowe.pl ul. Chełchowskiego 12, 06-415 Czernice Borowe

Zadanie „Biblioteczne wędrówki po literaturze słowiańskiej” realizowane przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Czernicach Borowych. Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Specjalnie dla naszych Czytelników!

Zapraszamy na spotkanie NA ŻYWO na fanpage naszej Biblioteki z Martą Krajewską – polską pisarką, autorką cyklu powieściowego “Wilcza Dolina”, nawiązującego do kultury i wierzeń dawnych Słowian.

Marta Krajewska – kulturoznawca, interesuje się życiem codziennym, kulturą i demonologią wczesnych Słowian. W 2014 roku zadebiutowała opowiadaniem Daję życie, biorę śmierć , które zostało nominowane do Nagrody im. Janusza A. Zajdla. Opublikowała również tekst Śpij, chłopczyku w antologii Toystories wydawnictwa Morpho.
Czasami wychodzi z Doliny, by skrobnąć coś bardziej współczesnego, lubi wtedy pisać opowieści o ludzkich emocjach, doprawione elementami grozy.

Spotkania poprowadzi Katarzyna Grabowska.

Wystarczy odwiedzić nasz profil FB lub kanał YouTube.

23.07.2021 (piątek), godzina 17:00

Dodaj komentarz


Zarządzanie stroną