Smak tajemnicy

Drogie Czytelniczki, Drodzy Czytelnicy! Dziś poznacie kolejny biblioteczny smak. Tym razem będzie to literacki smak tajemnicy… Jak wiecie, każdy z nas ma jakiś, chociażby maleńki sekret, który zataja przez innymi…

Dzisiejsza książka do posmakowania, zbliży nas do bardzo przyziemnego tematu, jakim jest zatrudnienie opiekunki do dziecka. Wiadomo, że dla każdej matki dziecko to największy skarb i cud miłości. Ale czasem do opieki nad maluchem potrzebuje pomocy. Coraz więcej rodziców decyduje się na zatrudnienie opiekunki. Wybór odpowiedniej niani często spędza rodzicom sen z powiek. Ważne, żeby nie tylko miała odpowiednie kwalifikacje, ale również charakteryzowała się miłą aparycją i odpowiednim podejściem do malucha. Ale… trzeba uważać, kogo wpuszcza się do swojego domu….

„Na schodach zatrzymała się z walącym sercem i obejrzała za siebie, na tego wysokiego, ciemnowłosego, barczystego mężczyznę z dzieckiem na rękach. Jeszcze nie wie kim ona jest. Jade zadbała o to, żeby zbyt prędko się nie zorientował. Uznała, że na początek tak będzie lepiej. Bo przecież był w gruncie rzeczy dobrym człowiekiem. Nie chciała, żeby zrobił coś wbrew swej naturze.”

Fragment pochodzi z książki „Opiekunka” Sheryl Browne.

Kim jest Jade? Jaką tajemnicę skrywa? Tego wszystkiego dowiecie się sięgając po „Opiekunkę”, którą posiadamy w  naszych zbiorach bibliotecznych. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia biblioteki już dziś!