Zapraszamy na warsztaty, które będą odbywały się w Bibliotece w ramach projektu “E-Mocni: cyfrowe umiejętności, realne korzyści”, realizowanego przez Gminę Czernice Borowe w porozumieniu z Fundacją Aktywizacja. W grupie średniozaawansowanej pozostały tylko dwa wolne miejsca. Zapewniamy 14-15 godzinne szkolenia w małych grupach, co przekłada się na indywidualne podejście do każdego uczestnika. Warsztaty realizujemy w aspekcie praktycznym w 9 obszarach tematycznych. Zajęcia są bezpłatne, kończą się uzyskaniem certyfikatu. Szczegóły i zapisy w Gminnej Bibliotece Publicznej w Czernicach Borowych, tel. (23)6746072. ZAPRASZAMY!