Gminna Biblioteka Publiczna w Czernicach Borowych serdecznie zaprasza  12 października 2016 r. na spotkanie autorskie z Jackiem Getnerem – pisarzem, scenarzystą i dramaturgiem. Pan Jacek Getner był scenarzystą sitcomu „Daleko od noszy” oraz serialu komediowego „Ale się kręci”. Pisał dialogi do gry fabularnej “Wiedźmin 2” oraz scenariusze “Malanowski i Partnerzy”. Obecnie pisze dialogi serialu “Klan”. Jest autorem zbiorów opowiadań „Brzydka miłość” oraz „Sekstelefon”, a także serii książek o detektywie „Pan Przypadek”.

Godzina 10:00 spotkanie dla młodzieży.

Godzina 13:00 spotkanie dla dorosłych.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!