Tel: 23 674 60 72 biblioteka@czerniceborowe.pl ul. Chełchowskiego 12, 06-415 Czernice Borowe

Zadanie „Biblioteczne wędrówki po literaturze słowiańskiej” realizowane przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Czernicach Borowych. Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Miesięczne archiwum: Grudzień 2021

Szanowni Państwo!

informujemy, że w dniu 07 stycznia 2022 r. Biblioteka będzie nieczynna.

Dzień 07.01.2022 r. został wyznaczony dniem wolnym od pracy dla pracowników Gminnej Biblioteki Publicznej w Czernicach Borowych z tytułu święta przypadającego w sobotę (01.01.2022 r.)

Za wszelkie utrudnienia przepraszamy!

7 i 13 grudnia 2021 roku  w bibliotece odbyły się warsztaty mikołajkowe dla dzieci i młodzieży.

7 grudnia gościliśmy młodsze dzieci, na które czekała moc atrakcji: warsztaty plastyczne – podczas których uczestnicy ozdobili styropianowe choinki bibułą i cekinami, następnie włączyli się aktywnie w mikołajkowe wygibasy, co wzbudziło wiele radości i śmiechu. Na koniec zajęć została odczytana świąteczna opowieść pt. „Choinka do samego nieba” autorstwa Ariadny Przepiórki, która niesie bardzo ważne przesłanie: większym szczęściem jest dawać, niż brać, co w końcu zrozumiał bohater książki, mały Antoś. Czytaj dalej

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia przyjmijcie serdeczne życzenia wszelkiej pomyślności, niepowtarzalnej atmosfery, ciepła oraz obfitości wszelkich dóbr. Niech radość i pokój, poczucie prywatnego i zawodowego spełnienia towarzyszą Wam przez cały Nowy 2022 Rok.
Najpiękniejszych Świąt przepełnionych serdecznością oraz pomyślności w Nowym Roku

Życzenia świąteczne

Szanowni Państwo!

informujemy, że w dniu 24 grudnia 2021 r. Biblioteka będzie nieczynna.

Dzień 24.12.2021 r. został wyznaczony dniem wolnym od pracy dla pracowników Gminnej Biblioteki Publicznej w Czernicach Borowych z tytułu święta przypadającego w sobotę (25.12.2021 r.)

Za wszelkie utrudnienia przepraszamy!


Zarządzanie stroną